Súťaž vo varení kotlíkového gulášu sa blíži a my opäť oceníme tých najlepších. Tento rok si prídu na chuť aj tí nesúťaživí. Pre nich budeme mať práve my navarený guláš z diviny. (to Vám odkazuje organizačný tím PUSTA PUBu)

Okrem toho Vás čaká súťaž v preťahovaní lanom a ktohovie čo si ešte moderátori na Vás vymyslia. Vieme o tom, že každoročne sa postarajú o veľmi dobrú náladu ako aj za mikrofónom, tak aj za hudobnou produkciou budú totiž stáť Gusto a Ďuro ktorí sa už teraz nemôžu dočkať.

Počas celej doby Vám bude k dispozícií aj občersvenie z nášho Pusta PUBu v ktorom Vás veľmi radi privítame aj mimo akcie. Každopádne tento ročník Zliechovského Kotlíku bude veľmi silný a tešíme sa na každý jeden prihlasený tím. Okrem stálic budeme mať tento rok aj pár nováčikov a preto im držíme palce v tejto silnej konkurencii.

Vidíme sa 26. Júna v areály Pusta PUBu. 

PRÍDITE NAČAS ABY SA VÁM UŠLO MIESTO 

UPDATE:

Písala sa krásna, neskoro Júnová Sobota a v Zliechovskom Pusta Pube bolo podozrivo viacej a viacej ľudí s kotlikmi. Ranný spevot Strážovskych vtákov nežné prekrýval silnejúci zvuk sekeriek šťiepajúcich triesky na oheň. Keď tu zrazu ozvalo sa mocné ,,Bohaaaaa" , nie to nebol "Meliško" hľadajúci cibuľu. To bol len jeden zo súťažiacich čo si zaťal sekerkou do prsta. Našťastie sa súťaž obišla iba s jedným týmto zranením a mohlo sa začať . Zvuk sekeriek vystriedal šum smažiacej sa cibuľky a sťaby na zvony, údery vareškou o steny kotlíka. 
Každý s 23 tímov mal svoj zaručeny recept na výhru , častokrát s prísne tajnou ingredienciou s  ktorou si chceli tento rok odniesť vyťastvo. Ako to už ale býva zvykom vyhrať môže len jeden a po litroch pálenky a úspešne vyprázdnenych pivných sudoch porota odišla hodnotiť ten naj Gulášik. Detváky vyskakané z hradu dospelí vyťahaný z tradičnej súťaže o najsilnejší tím na konci lana upreli svoje zraky na moderátorské duo Gusta a Ďura ktorý spoločne s šarmantnou Baškou, ktorá tento event každoročne organizuje a starostom obce Zliechov vyhlásili dnešný King of Guláš .. Veľké gratulácie a hlavná cena tento rok smerovali do tímu Švihel. A jedinou otázkou na záver zostalo kto a či vôbec ich o rok z trónu zosadí.

"Gusto"

Táto mimoriadne vydarená akcia je úspešne za nami a tu si môžete pozrieť pár záberov z celej udalosti ;-)

Oops, an error occurred! Code: 202208172256549d6b52ba