MICHAL BARBIER

MICHAL BARBIER

"MIŠKO"

Jeho život je pohyb a akrobacia

SLOVENSKOPosledný event: MS EU Kulturistika a Fitness ďaľšie eventy

Osobné detaily

  • Vek:24
  • Pohlavie:Muž
  • Národnosť:Slovenská

O mne

Michal svoj potenciál objavil v parkoure. Pouličná akrobacia ktorú predvádza je plná energie a nápaditosti. Ako sám o sebe hovorí...

Trénovať som začal na sídlisku, bez akéhokoľvek učiteľa, nakoľko ma to veľmi napĺňalo. Neskôr som začal trénovať aj s vlastnou váhou, teda street workout, ktorý mi pomohol k zlepšeniu svojich pohybových schopností. Postupom času som zlepšoval svoje kvality a v dvadsiatich rokoch som mal aj moju prvú súťaž vo fitness. Hneď od začiatku som sa umiestňoval na popredných miestach a teda vyšiel z toho môjho ulicového prostredia do profesionálneho pohybového života. Reprezentoval som našu krajinu na medzinárodnej asociácii kulturistiky a fitnessu a nazberal som zaujímavé tituly. Som napríklad dvojnásobný majster sveta, päťnásobný majster Európy či už v juniorských alebo seniorských kategóriách. Mám aj občianske združenie, kde trénujeme deti v pohybových zručnostiach a organizujem aj rôzne akcie, ktoré sa tejto tematike venujú. Mojim cieľom je momentálne obhájiť aj tretíkrát titul majstra sveta, ale je ich naozaj mnoho. Chcel by som sa naučiť organizovať súťaže a ukázať deťom moju cestu pomocou týchto súťaží. Rád by som, aby sa ľudia naučili pohybu aj na miestach, kde by sa to bežne nečakalo a celkovo priniesť túto tému a šport hlbšie do spoločnosti.

Pozri viac

Profilové video

Schopnosti

Práca s publikom
Koordinácia eventu
Práca s technikou
Improvizácia
Vtipnosť
Diplomacia
Kreativita

Jazyky

  • Slovensky:Rodný
  • Česky:Plynule
  • Anglicky:Mierne pokročilý

Blog

Najnovšie eventy, články a novinky

Tu nájdete zaujímavé članky, novinky a informácie o eventoch ktoré moderujeme a navštevujeme.

STAND-UP POD HRADOM II. - Španielska noc

Spolu s chuťovkami priamo z rodiska Flamenca na vás čaká Stand UP show v podaní divadelného a seriálového herca Števa Martinoviča & legendy slovenského stand upu Mareka “Mariňáka FUČA”. Andalúzskou kulmináciou večera bude flamenco koncert v podaní Duo Farsa. O hudobné pozadie a pokoncertné popredie sa postará inhouse Dj ROMI a celým večerom, ako už je zvykom, vás bude sprevádzať dramaturg, stand up komik a moderátor Gusto z Moderátori.sk

Čítaj viac +

Love Disko party

Obec Madunice a Moderátori.sk vás pozývajú na Valentínska Love Disko párty nie len pre zaľúbených. Večerom vás bude sprevádzať náš Ďuri s Dj ROMI. Headliner večera Djka NELLA sa postará o poriadne bavendo. Nebudú chýbať ani Semafór pre nezadaných či súťaž o najlepší pár večera. No proste noc plná lásky, vášne, tanca a zábavy na vás čaka v Kultúrnom Dome Madunice.

Čítaj viac +

STAND-UP POD HRADOM - Hotel Jason Vršatec

Môžete sa tešiť na večer plný zábavy, jedla, smiechu a všetkého príjemného. Priam rozprávkový wellness Hotela Jason umocní gourmet gastro zážitok z domácich surovín priamo z Agrofarmy Červený Kameň spojený s ochutnávkou vína. Po dobrej večeri vás čaká Stand UP program v podaní Jara Slávika , Iva “Ladiža” Ladižinského a nášho vlastného GU100 z moderátori.sk. Hudobný hosť večera Adrián Ševc ( Superstar ) sa spolu s DJ Romi (ZA) postarajú aj o hudobné vyžitie večera.

Čítaj viac +